Poznaj nasz zespół
Nasza Poradnia współpracuje ze specjalistami wykwalifikowanymi w różnych obszarach psychologii. Poznaj ich jeszcze przed przyjściem
Elastyczność
Dzięki różnorodnym zainteresowaniom i umiejętnościom kadry możemy efektywnie wspierać dzieci i młodzież w wielu obszarach życia.
Współpraca
Nasz zespół pracuje razem, by możliwie najskuteczniej świadczyć usługi w Poradni. Wspólnie omawiamy pojawiające się wątpliwości, dzielimy doświadczeniem oraz wspieramy w codziennych obowiązkach.
Rozwój
Pracujący tu specjaliści stale zdobywają wiedzę, szkolą się w nieznanych obszarach i poznają nowe sfery swoich dziedzin. Dzięki regularnemu dokształcaniu ich praca jest wysokiej jakości.
Nasza kadra
Grzegorz Chmielewski
Dyrektor
Psycholog, logopeda – neurologopeda, pedagog – oligofrenopedagog.
Ukończone studia z zarządzania oświatą i ochroną zdrowia, oraz MBA.
Posiadam 10 letnie doświadczenie jako specjalista w placówkach oświatowych, pomocy społecznej i sektorze ekonomii społecznej.
Pomysłodawca i założyciel 3 organizacji pozarządowych w tym 2 placówek: Niepublicznej Poradnii Psychologiczno – Pedagogicznej „Powiemy To” i Społecznej Przychodni Specjalistycznej.
Izabela Bylińska
Psycholog, trener TUS
Certyfikowany konsultant kryzysowy IPTK (Pierwsza Pomoc w Kryzysie Psychologicznym. Poziom I), Trener Terapii Umiejętności Społecznych TUS I i II stopnia
Terapia w oparciu o nowe technologie: Cyber-OKO,VR Tier-one.
Ukończyłam studia w UMCS, specjalność Psychologia Kliniczna i Neuropsychologia.
Główne obszary moich zainteresowań zawodowych koncentrują się wokół psychoterapii, pomocy psychologicznej, problematyki kryzysu, psychoonkologii i neuropsychologii.
Ukończyłam certyfikowany program w zakresie Rozwojowego Wsparcia w Kryzysie Emocjonalnym oraz Pozytywnej Psychologii Kryzysu.
Swoje doświadczenie zdobywałam pracując z dziećmi i dorosłymi chorymi onkologicznie i przewlekle w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym i Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym jak również udzielając wsparcia psychologicznego pacjentom i rodzinom hospicyjnym.
Mam także doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi z zaburzeniami rozwojowymi i neurologicznymi , prowadząc terapię funkcji poznawczych, TUS i zajęcia Integracji Sensorycznej.
Klaudia Pawlik
Psycholog
Ukończyłam certyfikowany kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz szkolenia dotyczące wsparcia osób po traumie i doświadczających żałoby. Regularnie uczestniczę w szkoleniach uzupełniających wiedzę z zakresu poradnictwa psychologicznego.
Doświadczenie zdobywałam pracując w telefonach wsparcia dla osób w kryzysach, prowadząc indywidualne konsultacje z młodzieżą i dorosłymi w poradni zdrowia psychicznego oraz zajęcia warsztatowe w szkołach.
Pracuję z osobami w kryzysach życiowych, trudnościami w relacjach z innymi ludźmi, problemami rodzinnymi i doświadczającymi żałoby. Prowadzę diagnozę psychologiczną, oraz diagnozę i terapię funkcji poznawczych.
Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15 r.ż.
Aleksandra Kędra
Psycholog, trener TUS
Psycholog z kwalifikacjami pedagogicznymi, Trener Terapii Umiejętności Społecznych TUS I i II stopnia
Ukończyłam studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, specjalność Zdrowie: psychoprofilaktyka i psychoterapia, ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu przygotowania pedagogicznego, a także kursy z zakresu postępowania w przypadku zagrożenia samobójstwem. Główne obszary moich zainteresowań zawodowych koncentrują się wokół psychoterapii, pomocy psychologicznej oraz psychoedukacji. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz dorosłymi, mierzącymi się z różnymi formami niepełnosprawności oraz trudnościami w codziennym funkcjonowaniu.
Zakres prowadzonych przeze mnie działań to:
- Diagnoza psychologiczna oraz neuropsychologiczna dzieci i młodzieży
- Prowadzenie terapii umiejętności społecznych (TUS)
- Prowadzenie zajęć Integracji Sensorycznej
- Konsultacja psychologiczna
- Poradnictwo psychologiczne
- Psychoedukacja
- Warsztaty
- Terapia w oparciu o nowe technologie: Cyber-OKO , VR Tier-one
Obszary mojej pracy z dziećmi to:
- Zaburzenia ze spektrum autyzmu
- Zaburzenia nastroju
- Nadpobudliwość psychoruchowa z deficytem uwagi:
- Zaburzenia emocjonalne
- Zaburzenia lękowe, w tym fobia szkolna
- Zaburzeń rozwoju intelektualnego i funkcjonowania poznawczego.
- Autoagresja
- Dziecko dotknięte problemem przemocy
- Zmaganie się dziecka z niepełnosprawnością, chorobą przewlekłą
- Kryzys w rodzinie – separacja i rozwód
Obszary mojej pracy z osobami dorosłymi:
- Depresja
- Stres
- Zaburzenia nastroju
- Zaburzenia lękowe
- Zespół stresu pourazowego
- Kryzys w związku partnerskim/małżeńskim
- Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
- Niskie poczucie własnej wartości
- Dysfunkcje seksualne
- Doświadczenie przemocy
- Zmaganie się z niepełnosprawnością, chorobą przewlekłą
Zuzanna Narojczyk
Logopeda
Jestem logopedą i audiologiem. Ukończyłam studia I stopnia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku logopedia z audiologią. Poszerzanie wiedzy logopedycznej kontynuuję na studiach II stopnia.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w trakcie praktyk w takich miejscach, jak przedszkole, szkoła oraz przychodnia specjalistyczna.
Podchodzę do swojej pracy z pasją i wielkim sercem. Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i z osobami dorosłymi, przy czym traktuję każdą osobę indywidualnie. Obecnie przyjmuję w Lublinie.
Głównym zakresem mojej pracy są osoby z:
- wadami wrodzonymi,
- nadpobudliwością psychoruchową,
- spektrum autyzmu,
- niepełnosprawnością intelektualną,
- niepłynnością mówienia,
- zaburzeniami słuchu,
- opóźnionym rozwojem mowy,
- szeroko pojętymi wadami wymowy,
- otępieniem.
Chętnie podejmuję się nowych wyzwań logopedycznych.
Zapraszam na konsultacje, szczegółowe diagnozy i pełnowymiarową terapię danego zaburzenia mowy.