510 600 866 fundacja@powiemyto.pl
Grzegorz Chmielewski

Grzegorz Chmielewski

Dyrektor Niepublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej "Powiemy To"

Z wykształcenia psycholog, logopeda-neurologopeda, pedagog-oligofrenopedagog, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju. Mam dziesięcioletnie doświadczenie w pracy w placówkach oświatowych, pomocy społecznej i organizacjach pozarządowych.   Moja pasja zawodowa to terapia jąkania.  Regularnie biorę udział w konferencjach i szkoleniach z dziedziny zaburzeń płynności w mowie u polskich i zagranicznych specjalistów.

 

Natalia Duplaga

Natalia Duplaga

Psycholog

Jestem absolwentką psychologii KUL, w trakcie studiów uzyskałam przygotowanie pedagogiczne niezbędne do pracy w placówkach oświatowych. Swoją wiedzę poszerzałam na wielu konferencjach oraz szkoleniach psychologicznych i pedagogicznych. W okresie pracy z Fundacją Szczęśliwe Dzieciństwo uzyskałam stopień trenera warsztatów oraz Certyfikat Tutora Szkoły Tutorów Collegium Wratislaviense. Aktywnie współpracowałam również z Akademią Bystrzaka prowadząca zajęcia dla dzieci w wieku 6-9 lat.

Agnieszka Niewczas

Agnieszka Niewczas

Logopeda

Ukończyłam studia logopedyczne ze specjalnością kliniczna na UMCS. Swoją wiedzę poszerzałam licznymi szkoleniami, praktykami w wielu placówkach oświatowych oraz aktywna pracą. Pracuje z dziećmi z różnymi potrzebami, głównie z dziećmi z autyzmem, dyslalią (wady wymowy), jąkaniem.

Sylwia Zlot

Sylwia Zlot

Wolontariusz

Studentka 3 roku logopedii z audiologią UMCS oraz słuchaczka policealnego studium na kierunku terapia zajęciowa. Osobiście uważam, że teoria bez praktyki jest ślepa, dlatego nabywam doświadczenia już z początkiem swojej ścieżki nauki do zawodu. W podejściu do drugiego człowieka staram się kierować altruistycznym i pełnym empatii spojrzeniem na osobę. Z zamiłowania instruktor jazdy na rolkach stylem freestyle.